© 2023. Tüm hakları saklıdır.

Sancak Ajans

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol TR
  4. »
  5. Başkan Yamak’tan taraftara çağrı

Başkan Yamak’tan taraftara çağrı

root root - - 2 dk okuma süresi
7 0
baskan yamaktan taraftara cagri
Giresunspor Kulübü Lideri Nahid Ramazan Yamak, Spor Toto Üstün Lig’in 36. haftasında 30 Mayıs Salı günü Trabzonspor ile yapacakları maça taraftarları davet etti.
Yamak, kulübün toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile oynayacakları maçın ligdeki durumları için hayati ehemmiyete sahip olduğunu belirtti.
Taraftarlardan tribünleri doldurmasını isteyen Yamak, “Ligde tamam mı, devam mı diyebileceğimiz bu değerli maçta sizleri tribünlere bekliyoruz. Bu tribünler sizlerle hoş. Sizler olunca biz daha güçlüyüz, daha kuvvetliyiz. Maça bilet alarak tribünde olmanızı istiyoruz.” dedi.
Yamak, bunun ekibe kuvvet ve takviye sağlayacağını vurgulayarak, “Bu kuvvetli çabada hepinize gereksinimimiz var. Kulübümüzün yarınları için, Muhteşem Lig’deki kalıcılığı için, Giresun’a, Giresunlulara muhtaçlığımız var, sizleri maça bekliyoruz.” sözlerini kullandı.
Giresunlu iş insanlarından ve gurbetçilerden de takviye isteyen Yamak, şunları kaydetti:
“Bu sizler için yapılmış bir kuvvet, sevgi, dostluk ve gelecek davetidir. Ben bu kampanyaya Giresunspor Kulübü Lideri olarak 500 bilet alarak dayanak veriyorum. Gerek Giresun’da gerek Türkiye’de farklı kentlerde gerekse de gurbette yaşayan tüm Giresunlulardan bilet alarak bu kampanyaya takviye vermesini istiyorum. Her şey gönlünüzce olsun. İnşallah hepimizin birliğiyle bu kulüp bu ligde devam edecek ve önümüzdeki mahzurları daima birlikte aşacağız. Hepinize buradan selamlar, hürmetler.”

İlgili Yazılar