© 2023. Tüm hakları saklıdır.

Sancak Ajans

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol TR
  4. »
  5. Trabzonspor’dan teknik direktör açıklaması!

Trabzonspor’dan teknik direktör açıklaması!

root root - - 2 dk okuma süresi
21 0
trabzonspordan teknik direktor aciklamasi yYsP4j3j
Trabzonspor, bordo-mavili kulübün gündemine dair resmi bir açıklama yayımladı.
Karadeniz takımından yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi:
“Takımımızın yaşadığı bahtsız sonuçların topluluğumuzu derinden üzdüğünün farkındayız. Lakin takdir edersiniz ki sağlıklı işleyecek bir tertibi ortaya çıkartmak emek ve vakit gerektirir.
Öncelikle, kulübümüzün iktisadını sürdürülebilir hale getirmek için yapılan çalışmalar, geçmiş periyot borçlarının tahlili, sponsorluklar, yeni projeler ve gelecek döneme dair planlamalarımız biçiminde devam etmektedir.
Göreve geldiğimiz günden itibaren acil ödemeler tahlile kavuşturulmuş, (250 milyon TL) bu para, sponsorluk ve idare konseyi üyelerimizin kulübümüze bağışı biçiminde karşılanmıştır. Mayıs sonuna kadar da yaklaşık 250 milyon TL daha ödeme yapılacaktır.
Futbol A Grup planlamamız dahilinde organizasyonumuza uygun teknik yönetici adayları belirlenirken, rastgele bir ekibi çalıştırmayanların dönem sonu kontrat imzalamak istemesi, adaylar ortasında yer alan kimi isimlerin grup çalıştırmasından ötürü görüşme yapılmasının etik olmayacağı nedeniyle şu an için sonuçlandırılamamıştır. Lakin teknik yönetici konusunu kısa bir mühlet içerisinde gündemimizden çıkartmayı arzuluyoruz.
Değerli topluluğumuzun, bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da kadrolarına dayanağını sürdürmelerini, önümüzdeki dönem her türlü yapılanmasını tamamlamış teknik takım ve oyuncu kümesiyle bütün kulvarlarda yarışacak ve muvaffakiyetten muvaffakiyete koşacak bir ekip göreceğini bilmesini isteriz. Saygılarımızla…”

İlgili Yazılar